Nowości 2019

Poznaj NOWOŚCI 2019!

Rok 2019 przywitał nas ciekawymi nowościami, które zostały wprowadzone na rynek przez wszystkich producentów znajdujących się  w naszej ofercie. Jakie nowości na nas czekają? Co jest hitem obecnego sezonu w klimatyzacji? Przekonaj się sam!

Marka GREE

Stylowe i ponadczasowe modele Amber Silver&Black w dodatkowych 2 kolorach – srebrnym i czarnym dopasowują się do każdego wnętrza. Ponad to wyróżniają się szerokim wachlarzem funkcji, dobrymi parametrami technicznymi. I co  ważne ekologiczny aspekt nie jest pominięty – czynnik R32 jest nieodłącznym elementem klimatyzatorów Gree.

Kolejny model Musenowość 2019 w serii standard – charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i wysokimi parametrami pracy.

Jeżeli chcesz wybrać klimatyzator przenośny – również marka Gree może Ciebie zaskoczyć! W ofercie czekają unikatowe i kompaktowe modele Shiny oraz Moma. Jak zwykle – wszystko dostosowane do potrzeb użytkowników XXI wieku.

 

 

Marka Daikin

Nowość 2019 zaproponowana przez markę Daikin jest dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model Sensira+ z ekologicznym czynnikiem R32, zasługuje na szczególną uwagę – jest to połączenie wysokiej efektywności i komfortu użytkowania. Wyróżnia się stylowym wyglądem i zaawansowanymi możliwościami sterowania.

 

 

 

 

Marka Mitsubishi

Japońska precyzja zaskakuje nas na każdym kroku, tym bardziej jeżeli chodzi o sezon nowości 2019! Ekologiczne zastosowania w klimatyzatorach Mitsubishi to podstawa w połączeniu z szerokimi możliwościami funkcji. Nowa seria MSZ-HR pracują na ekologicznym czynniku R32, a wyróżniają się wysoką energooszczędnością oraz zaawansowanymi technologiami zdalnego sterowania. Dodatkowo mają kompaktowe wymiary i uniwersalny design pasujący do wielu wnętrz.